Madeleine Pyk oljemålning

141322

PYK, Madeleine (född 1934): Lindans, signerad M. Pyk, olja på duk, 35x35 cm

Konst, Måleri

Madeleine Pyk oljemålning

Budhistorik (16 bud)
382954
29 000
382955
28 000
382954
27 000
382950
26 000
382950
25 000

Slutpris SEK:
29 000
2 833 EUR, 3 315 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.