Madeleine Pyk oljemålning

141320

PYK, Madeleine (född 1934): Stockholm, signerad M. Pyk, olja på duk, 35x35 cm

Konst, Måleri, Stockholmiana

Madeleine Pyk oljemålning

Budhistorik (22 bud)
373885
22 000
382687
21 000
373885
19 000
382686
18 500
373885
15 000

Slutpris SEK:
22 000
2 215 EUR, 2 517 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.