Per Wilhelm Cedergren oljemålning

141293

CEDERGREN, Per Wilhelm (1820-1896): "Motiv från Westerås hamn", signerad och daterad P.W Cedergren 1889, olja på pannå, 20x24,5 cm

Konst, Måleri

Budhistorik (9 bud)
382487
3 200
382440
382482
382440
2 800
382370
2 600

Slutpris SEK:
3 200
313 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.