Per Wilhelm Cedergren oljemålning

141293

CEDERGREN, Per Wilhelm (1820-1896): "Motiv från Westerås hamn", signerad och daterad P.W Cedergren 1889, olja på pannå, 20x24,5 cm

Konst, Måleri

Budhistorik (9 bud)
382487
3 200
382440
382482
382440
2 800
382370
2 600

Slutpris SEK:
3 200
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer