Karl Dahlqvist oljemålning

141286

DAHLQVIST, Karl (1900-71): "Sommarblommor i fönster", signerad och daterad Karl Dahlqvist 1955, olja på pannå, 53x44 cm

Konst, Måleri

Karl Dahlqvist oljemålning
Budhistorik (39 bud)
382589
3 600
382587
3 400
382582
3 200
382585
3 200
382582

Slutpris SEK:
3 600
352 EUR, 411 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.