Gunnar Zetterström oljemålning

141284

ZETTERSTRÖM, Gunnar (1902-1965): Stockholmsmotiv, signerad G Zetterström, olja på pannå, 45x54 cm

Konst, Måleri, Stockholmiana

Budhistorik (21 bud)
382544
382536
3 800
382536
3 400
382531
3 200
381195

Slutpris SEK:
391 EUR, 457 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.