Spegel nyrokoko

141276

SPEGEL med ljushållare för 2 ljus, 1800-talets andra hälft, nyrokoko,förgylld, 80x70 cm

Skada i träramen

Speglar

Spegel nyrokoko
Budhistorik (8 bud)
374768
950
381464
900
374768
650
379746
600
374768
550

Slutpris SEK:
950
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer