Spegel nyrokoko

141276

SPEGEL med ljushållare för 2 ljus, 1800-talets andra hälft, nyrokoko,förgylld, 80x70 cm

Skada i träramen

Speglar

Spegel nyrokoko
Budhistorik (8 bud)
374768
950
381464
900
374768
650
379746
600
374768
550

Slutpris SEK:
950
89 EUR, 108 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.