Ernst Billgren litografi

141274

BILLGREN, Ernst (född 1957): "Torparflickan" ur Vårt land, signerad och numrerad Ernst Billgren 46/170, färglitografi, 76x78 cm;
Tryckt av Pierre Chavé, Vence, editerad av Hedenius Konsthandel, Stockholm, 2004

Ernst Billgren litografi

Budhistorik (9 bud)
381977
4 800
381561
4 600
381561
3 600
381897
3 400
381561
3 200

Slutpris SEK:
4 800
436 EUR, 504 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.