Apolinary Smolarek olja

141272

SMOLAREK, Apolinary (1942-94): Figurkomposition, signerad Apolinary, olja på duk, 135x155 cm

Konst, Måleri

Apolinary Smolarek olja

Budhistorik (5 bud)
381538
2 400
375447
1 900
373475
373474
500
372843

Slutpris SEK:
2 400
234 EUR, 274 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.