Lena Linderholm färglitografi

141271

LINDERHOLM, Lena A (född 1947): "Körsbärskanna", signerad Lena A Linderholm, numrerad, färglitografi, 73x55 cm, oramad

Lena Linderholm färglitografi
Budhistorik (9 bud)
382499
700
382485
650
382465
600
382410
550
382462
500

Slutpris SEK:
700
68 EUR, 77 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.