Ulrica Hydman-Vallien färglitografi

141269

HYDMAN-VALLIEN, Ulrica (född 1938): Figurkomposition, signerad och numrerad, färglitografi, 56x73 cm, oramad

Budhistorik (16 bud)
382449
1 400
381560
1 300
382447
381560
382446

Slutpris SEK:
1 400
132 EUR, 158 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.