Ulrike Laar oljemålning

141266

LAAR, Ulrike (1824-1881): Motiv från Capri, signerad och daterad U. Laar 1881(?), olja på duk, 37x43,5 cm

Färgbortfall

Konst, Måleri

Ulrike Laar oljemålning

Budhistorik (21 bud)
382066
1 900
382064
1 800
382065
1 800
382064
1 700
382063
1 600

Slutpris SEK:
1 900
179 EUR, 215 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.