Ulrike Laar oljemålning

141266

LAAR, Ulrike (1824-1881): Motiv från Capri, signerad och daterad U. Laar 1881(?), olja på duk, 37x43,5 cm

Färgbortfall

Konst, Måleri

Ulrike Laar oljemålning

Budhistorik (21 bud)
382066
1 900
382064
1 800
382065
1 800
382064
1 700
382063
1 600

Slutpris SEK:
1 900
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer