Jan Håfström färglitografi

141263

HÅFSTRÖM, Jan (född 1937): Mr. Walker, signerad, daterad och numrerad Jan Håfström 2003, färglitografi, 71x60 cm, oramad

Jan Håfström färglitografi
Budhistorik (32 bud)
382343
2 800
382341
2 600
382232
2 400
380936
380776

Slutpris SEK:
2 800
255 EUR, 294 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.