Madeleine Pyk färglitografi

141262

PYK, Madeleine (född 1934): Slussen, signerad M Pyk, numrerad, färglitografi, 68,5x46,5, oramad

Madeleine Pyk färglitografi
Budhistorik (6 bud)
379476
372667
379475
372667
379474

Slutpris SEK:
117 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.