Madeleine Pyk färglitografi

141261

PYK, Madeleine (född 1934): Slussen, signerad M Pyk, numrerad, färglitografi, 68,5x46,5, oramad

Madeleine Pyk färglitografi
Budhistorik (9 bud)
382217
1 300
381892
372669
379471
372669
500

Slutpris SEK:
1 300
127 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.