Peter Dahl färglitografi

141260

DAHL, Peter (född 1934): Figurscen, signerad och numrerad, färglitografi, 60x87 cm, oramad

Peter Dahl färglitografi
Budhistorik (32 bud)
375984
3 200
374276
374238
2 800
374275
2 800
374238
2 600

Slutpris SEK:
3 200
313 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.