Yrjö Edelmann färglitografi

141259

EDELMANN, Yrjö (född 1941): Paket med tejp, signerad och numrerad Y Edelmann, färglitografi, bladstorlek 61x44 cm, oramad

Yrjö Edelmann färglitografi
Budhistorik (16 bud)
382367
382308
382188
382307
950
382188
850

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.