Oljemålning vinterlandskap

141258

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Slädar i vinterlandskap, olja på duk, otydligt signerad, 28,5x41 cm

Konst, Måleri

Oljemålning vinterlandskap

Budhistorik (28 bud)
382048
3 400
374390
3 200
379469
374390
2 800
374358
2 600

Slutpris SEK:
3 400
332 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.