Yrjö Edelmann färglitografi

141257

EDELMANN, Yrjö (född 1941): Paket med snöre, signerad och numrerad Y Edelman, färglitografi, bladstorlek, 61x44 cm, oramad

Yrjö Edelmann färglitografi
Budhistorik (20 bud)
382480
1 400
382451
1 300
382406
382326
382189

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.