Ulrica Hydman-Vallien färgcarborundum

141256

HYDMAN VALLIEN, Ulrica (född 1938): Tulpaner i vas, signerad och numrerad Ulrica HV 40/100, färgcarborundum, 73x65 cm, oramad

Budhistorik (32 bud)
382306
2 800
381651
2 600
381559
2 400
381650
2 400
381559

Slutpris SEK:
2 800
264 EUR, 317 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.