Göran Brunius oljemålning

141253

BRUNIUS, Göran (född 1911-2006): Kustmotiv, monogramsignerad GB, olja på duk, 51x61 cm

Krackelyrer

Konst, Måleri

Göran Brunius oljemålning

Budhistorik (2 bud)

382040
377665

Slutpris SEK:
34 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.