Sam Uhrdin oljemålning

141242

UHRDIN, Sam (1886-1964): Flicka vid eldstad, signerad och daterad, Sam Uhrdin -63, olja på duk, 65x54 cm

Konst, Måleri

Sam Uhrdin oljemålning

Budhistorik (28 bud)
382018
10 500
378220
10 000
378220
9 600
381797
9 400
378220
9 200

Slutpris SEK:
10 500
989 EUR, 1 189 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.