Oljemålning

141239

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: Kustmotiv, olja på duk, 66x92 cm

Krackelerad, lagad och färgbortfall

Konst, Måleri

Oljemålning

Budhistorik (8 bud)
382035
650
380935
600
380101
550
380934
500
380101
450

Slutpris SEK:
650
61 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.