Eduard Boehm oljemålning

141234

BOEHM, Eduard (Tyskland 1830-90): Alplandskap med insjö samt figurer på skogsstig - motiv från Saltzburg, signerad, olja på duk, 73x100 cm

Konst, Måleri

Eduard Boehm oljemålning

Budhistorik (11 bud)
382000
6 000
381994
5 200
381985
4 400
381623
4 200
381475
2 600

Slutpris SEK:
6 000
565 EUR, 679 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.