Eduard Boehm oljemålning

141234

BOEHM, Eduard (Tyskland 1830-90): Alplandskap med insjö samt figurer på skogsstig - motiv från Saltzburg, signerad, olja på duk, 73x100 cm

Konst, Måleri

Eduard Boehm oljemålning

Budhistorik (11 bud)
382000
6 000
381994
5 200
381985
4 400
381623
4 200
381475
2 600

Slutpris SEK:
6 000
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer