Victor de Grailly oljemålningar

141233

DE GRAILLY, Victor (1804-1889): 2 st, Landskap med figurer och djur, signerade och daterade, olja på duk, 38x46 cm

Krackelyr

Konst, Måleri

Budhistorik (17 bud)
381838
9 600
382005
9 400
381838
9 200
381997
9 000
381838
8 800

Slutpris SEK:
9 600
938 EUR, 1 097 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.