Carl Larsson etsningar

141217

LARSSON, Carl (1853-1919): Portfölj med 6 etsningar från originalplåtarna, utgiven av Hjert & Hjert 1983, numrerad upplaga på 360 st, bladstorlek 54x39 cm

Portföljens rygg skadad

Carl Larsson etsningar

Budhistorik (4 bud)

381033
2 600
373826
2 400
381032
2 400
373826

Slutpris SEK:
2 600
254 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.