Anshelm Dahl oljemålning

141216

DAHL, Anshelm (1897-1964): Höstlandskap med vattendrag och stuga, signerad Anhelm Dahl, olja på duk, 59x94 cm

Konst, Måleri

Anshelm Dahl oljemålning

Budhistorik (16 bud)
381829
1 800
381457
1 700
380298
1 600
377638
377931

Slutpris SEK:
1 800
170 EUR, 204 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.