Jan Naliwajko färglitografi

141214

NALIWAJKO, Jan (född 1939): Naken akt, signerad J.Naliwajko, 57/60, färglitografi, 90x59 cm

Jan Naliwajko färglitografi

Budhistorik (9 bud)
381868
381801
950
381864
950
381801
900
381862
850

Slutpris SEK:
98 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.