Bengt Olson olja

141213

OLSON, Bengt (född 1930): Komposition, signerad Bengt Olsson, olja på duk, 46x55,5 cm

Konst, Måleri

Bengt Olson olja

Budhistorik (36 bud)
381980
11 500
381978
11 000
381976
10 500
381973
10 000
381973
9 800

Slutpris SEK:
11 500
1 083 EUR, 1 302 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.