Axel Olson färglitografi

141209

OLSON, Axel (1899-1986): Stadsbild, signerad, 129/260, färglitografi, 49x63 cm

gulnader, vågigt blad

Axel Olson färglitografi

Budhistorik (1 bud)

381891
2012-07-16 20:09:07

2012-07-16 kl 20:15
Slutpris SEK:
28 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.