Oljemålning vinterbild

141189

OIDENTIFERAD KONSTNÄR, 1800-tal, vinterbild med skridskoåkare, signerad Öfverberg?, 35,5x49 cm

Krackelyrer

Konst, Måleri

Oljemålning vinterbild

Budhistorik (29 bud)
381856
2 400
381854
381855
381854
381853
1 900

Slutpris SEK:
2 400
226 EUR, 272 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.