Uno Vallman litografi

141160

GRAFIK: (2) Uno Vallman och Gustav Rudberg, signerade, litografier, 39x47 resp 45x60 cm

Uno Vallman litografi

Budhistorik (8 bud)
381758
650
381637
600
381469
550
381635
500
381469
450

Slutpris SEK:
650
64 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.