Mosse Stoopendal oljemålning

141143

STOOPENDAAL, Mosse (1901-1948): Vår i andmarkerna,
signerad och daterad Mosse Stoopendaal 1945, olja på duk, 85,5x125,5 cm

Konst, Måleri

Mosse Stoopendal oljemålning

Budhistorik (27 bud)
381702
29 000
381707
28 000
381702
27 000
381703
26 000
381702
24 000

Slutpris SEK:
29 000
2 636 EUR, 3 045 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.