Jan Naliwajko litografier

141137

NALIWAJKO, Jan (född 1939): (2) Flicka med gyllene hår samt Familj, signerade och daterade 1993, numrerade, färglitografier, 62x44 resp 42x79 cm

Jan Naliwajko litografier

Budhistorik (3 bud)

381675
381613
381468

Slutpris SEK:
40 EUR, 48 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.