Ljuslampetter gustaviansk stil

141072

SPEGELLAMPETTER, 1 par, för 1 ljus vardera, 1800-tal, gustaviansk stil, bronserade, höjd 50 cm

Smärre skador

Diverse, Speglar

Budhistorik (28 bud)
380285
4 800
380282
4 600
380268
4 400
380281
4 400
380268
4 200

Slutpris SEK:
4 800
436 EUR, 504 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.