Ljuslampetter gustaviansk stil

141072

SPEGELLAMPETTER, 1 par, för 1 ljus vardera, 1800-tal, gustaviansk stil, bronserade, höjd 50 cm

Smärre skador

Diverse, Speglar

Budhistorik (28 bud)
380285
4 800
380282
4 600
380268
4 400
380281
4 400
380268
4 200

Slutpris SEK:
4 800
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer