Sven Lidberg litografier

140316

LIDBERG, Sven (1944-2009), 5 st, Figurkompositioner, signerade, ea, färglitografier, bladstorlek 20x14 - 35x21,5 cm, oramade

Sven Lidberg litografier

Budhistorik (16 bud)
387974
1 300
386098
386409
386098
386408

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 156 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.