Sven Lidberg litografier

140315

LIDBERG, Sven (1944-2009): 5 st, Figurkompositioner, signerade, ea, färglitografier, bladstorlek 20x14 - 35x21,5 cm, oramade

Sven Lidberg litografier
Budhistorik (12 bud)
381584
1 700
381547
1 600
377655
381546
377655
1 300

Slutpris SEK:
1 700
155 EUR, 179 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.