Flaskskepp Göran Forss

139967

FLASKSKEPP, Åländsk galeas från slutet av 1800-talet, korken signerad GF (Göran Forss, f. 1935), flaskans längd 28 cm

Nautica/Technica

Flaskskepp Göran Forss
Budhistorik (12 bud)
387938
2 600
387936
2 400
387933
387934
387933

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 311 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.