Flaskskepp Göran Forss

139962

FLASKSKEPP, fyrmastad slätskonare, korken signerad och daterad GF (Göran Forss, f. 1935), 1981, flaskans längd 29,5 cm

Nautica/Technica

Flaskskepp Göran Forss
Budhistorik (9 bud)
387918
1 700
387908
1 600
387917
1 600
387908
387556
750

Slutpris SEK:
1 700
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer