Flaskskepp Göran Forss

139962

FLASKSKEPP, fyrmastad slätskonare, korken signerad och daterad GF (Göran Forss, f. 1935), 1981, flaskans längd 29,5 cm

Nautica/Technica

Flaskskepp Göran Forss
Budhistorik (9 bud)
387918
1 700
387908
1 600
387917
1 600
387908
387556
750

Slutpris SEK:
1 700
172 EUR, 204 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.