Flaskskepp Göran Forss

139948

FLASKSKEPP, tremastade skonaren "Zefyr" byggd i Sjötorp 1902, korken signerad och daterad GF (Göran Forss, f. 1935), 2000, flaskans längd 30,5 cm

Nautica/Technica

Flaskskepp Göran Forss
Budhistorik (13 bud)
387896
1 700
387877
1 600
387804
387352
386995

Slutpris SEK:
1 700
166 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.