Flaskskepp Göran Forss

139937

FLASKSKEPP, kanadensiska tvåmastade slätskonaren "Bluenose", korken signerad och daterad GF (Göran Forss, f. 1935), 1996, flaskans längd 32 cm

Nautica/Technica

Flaskskepp Göran Forss
Budhistorik (3 bud)

387782
385369
379099

Slutpris SEK:
91 EUR, 105 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.