Flaskskepp Göran Forss

139925

FLASKSKEPP, tvåmastade Brixhamsketchen "Deodar" Stockholm 1996, korken signerad och daterad GF (Göran Forss, f. 1935), 1999, flaskans längd 27,5 cm

Nautica/Technica

Flaskskepp Göran Forss
Budhistorik (11 bud)
387801
1 600
387802
1 600
387801
387798
387797

Slutpris SEK:
1 600
156 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.