Marie-Louise Ekman färglitografi

135310

EKMAN, Marie-Louise (född 1944): Kyssen, signerad och daterad M L de Geer Bergenstråhle 1976, färglitografi, 4/245, 58x84 cm

Konst, Måleri

Budhistorik (15 bud)
332066
332010
3 800
332010
3 600
327590
3 400
324835
3 200

Slutpris SEK:
393 EUR, 436 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.