Tallrikar Kina

133252

TALLRIKAR, 6 st, porslin, Kina 1800-tal, dekor bl a imari, diameter 20,5-22 cm

Nagg

Orientaliskt, Porslin

Tallrikar Kina

Budhistorik (13 bud)
311372
900
311392
850
311372
311391
750
311372
700

Slutpris SEK:
900
88 EUR, 98 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.