Salvador Dali Sator ur Faust

124588

DALI, Salvador (1904-1989): "Sator", ur Faust, 1968/69, signerad och numrerad Dali 14/95, torrnål med tryckt kolorering, 31,5x23,5 cm, litteratur: Michler/Löpsinger 304

Salvador Dali Sator ur Faust

Budhistorik (5 bud)
229785
229017
228948
850
222002
221690

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.