Max Papart

124587

PAPART, Max (Frankrike 1911-1994): Komposition, signerad Max Papart, 19/100, färglitografi, bladstorlek 75x53 cm

Max Papart

Budhistorik (12 bud)
229026
750
229019
700
229025
700
229019
650
229024
600

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.