Max Walter Svanberg teckning

124583

SVANBERG, Max Walter (1912-94): "Den mjuka gryningens bisarra födsel", signerad och daterad Max Walter -44, teckning, 25x22 cm

Konst, Måleri

Max Walter Svanberg teckning

Budhistorik (1 bud)

222578
2012-03-03 09:40:53

2012-03-09 kl 17:12
Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.