Kustbild oljemålning

124582

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Kustbild, sognerad och daterad Anna de Blaschké 1890, olja på duk, 36x51 cm

Konst, Måleri

Kustbild oljemålning

Budhistorik (9 bud)
229361
2 800
229298
2 600
229298
2 400
228780
229296

Slutpris SEK:
2 800
270 EUR, 307 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.