Vas Signe Angelin

124573

VAS, bemålad keramik, signerad och daterad Signe Angelin 1917, höjd 16 cm

Keramik/Porslin

Vas Signe Angelin

Budhistorik (1 bud)

224636
2012-03-05 10:58:48

2012-03-08 kl 20:36
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.