Skålar och fat keramik

124572

SKÅL, FAT, 2 st., keramik, signerade Jobs, Simmulson, UE, skålfatets diameter 26 cm

Små nagg

Keramik/Porslin

Skålar och fat keramik

Budhistorik (1 bud)

221211
2012-03-01 21:41:47

2012-03-08 kl 20:30
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.