Torsten Renqvist etsning

124557

RENQVIST, Torsten (1924-2007): "Ensam i rummet", signerad och daterad T. Renqvist -55, 6/45, etsning, 25x21 cm

Torsten Renqvist etsning

Budhistorik (10 bud)
228936
700
228826
650
228934
650
228826
600
228933
550

Slutpris SEK:
700
68 EUR, 77 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.